Behance Served Sites

Served is a collection of sites that showcase category specific content from Behance, the world's leading platform for creative professionals across all industries.

View All Served Sites →
 • Ten projekt nie powstał na zamówienie. Jego pomysł zrodził się z naszej pasji zostawiania drobnych, ale wyjątkowych śladów BrandDobrego+ w otoczeniu. Wyobraziliśmy sobie nieskazitelnie czysty sok owocowy, który nie zadowoli się miejscem na półce w supermarkecie. Myślami wędrowaliśmy przez piwniczne składy Spyrosa Metaxy, podziemia Château de Cognac, zakamarki starej destylarni Johna Jamesona. Tak powstawała idea soku 101% o szczególnej recepturze:
   
  STO PROCENT SOKU + JEDEN PROCENT PASJI
 • Nasz produkt miał być nieskażony żadnymi dodatkami, jak gdyby wydarty Naturze,
  wprost z troskliwie uprawianych owocowych drzew wyciśnięty do sterylnie czystych, szklanych opakowań. 
   
  Genialną prostotę tego procesu produkcji, opartego wyłącznie na pasteryzacji, staraliśmy się oddać w kształcie i zdobieniu butelki. Jest ona przejrzysta, nie kryje w sobie żadnych tajemnic poza smakiem, którego strzeże czarne wieczko zabezpieczone banderolą.
  Strzeże - i kusi...
 •  
  Zamiast potoku słów na butelce - oszczędny w formie kod QR. Magiczny kwadracik prowadzi do wirtualnej przestrzeni doznań i inspiracji, do której zapraszamy wszystkich, którzy będą mieli okazję sięgnąć po nasze soki.
   
  Ten 1% pasji kryje się właśnie tam - naprawdę warto go odkryć!
 • W całym projekcie nie ma elementów zbędnych, brzydkich, niedopracowanych. Opakowania, system dystrybucji, obecność marki w przestrzeni - tu każdy detal ma znaczenie, budzi konkretne skojarzenia i reakcje.
 •  
  Stworzyliśmy wyjątkowy produkt - dedykowany wybranym konsumentom. Trafi on tylko do tych miejsc, które wpisywać się będą w koncepcję marki. 101%.
   
  No i, rzecz jasna, w ręce najlepszych Klientów naszej pracowni!
 • Materiały promocyjne: 
 • ŻYJ NA STO JEDEN PROCENT!

Comments: ( Comments )