Behance Served Sites

Served is a collection of sites that showcase category specific content from Behance, the world's leading platform for creative professionals across all industries.

View All Served Sites →
  •  Карпатський Чай
     
      Карпатський край «народив» багато талановитих людей: письменників, художників,вчених, а ще, він славиться народним мистецтвом - як ніякий інший. Тут цінують духовні традиції, народні звичаї. Можна сказати, що жителіКарпат являються оберегом усієї нації. Дітей змалку привчають до народногомистецтва, яке передається з покоління в покоління.  Українське мистецтво створенняприкрас набуло широкого визначення в нашій країні і за кордоном. У йогопредковічних образах ,зручних утилітарних формах, динамічних мотивах орнаменту містяться символивтаємниченості, чарівної природи, складні перипетії нашої історії, доброта та щедрість душі українського народу.
      В історичному розвитку на розвиток мистецтва створення індивідуальних прикрас впливалодосить багато факторів: природа, буття людей, їх вірування та бачення світу,монументальна творчість.
      Карпатська культура яскраво характеризує минуле в сучасному. Серед багатьох цікавих особливостей культурикарпатського регіону можна відмітити, дуже часто замістьдорогоцінних металів та мінералів, жінки використовували сушені фрукти. Саме ця ідеологія і лягла за основу створенняконцепції до торгової марки «Карпатський чай», адже цей чай створюють виключно з натуральнихсушених ягід та трав.
  • Дякую за перегляд!

Comments: ( Comments )